2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa dostępności oraz jakości lecznictwa onkologicznego w woj. podkarpackim przez rozbudowę, modernizację i doposażenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego – zadanie nr 2 Doposażenie Radioterapii oraz Apteki Szpitalnej wraz z modernizacją systemów wentylacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa dostępności oraz jakości lecznictwa onkologicznego w woj. podkarpackim przez rozbudowę, modernizację i doposażenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego zadanie nr. 2 pn. Doposażenie Zakładu Radioterapii oraz Apteki Szpitalnej wraz z modernizacją systemów wentylacji według 3 części: Część 1: Tomograf komputerowy - szt. 1 Część 2: Niezależny system śledzenia pozycji pacjenta podczas radioterapii SGTR - szt. 1 Część 3: Matryca do weryfikacji planów stereotaktycznych - szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w zakresie nie mniejszym niż jedna część. Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennung: SZSPOO.SZP 3810.61.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1- Tomograf komputerowy - sztuk 1
Beschreibung: Część 1 Tomograf komputerowy - sztuk 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2- Niezależny system śledzenia pozycji pacjenta podczas radioterapii SGRT- sztuk 1
Beschreibung: Część 2- Niezależny system śledzenia pozycji pacjenta podczas radioterapii SGRT - sztuk 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0004
Titel: Część 3- Matryca do weryfikacji planów stereotaktycznych- sztuk 1
Beschreibung: Część 3- Matryca do weryfikacji planów stereotaktycznych - sztuk 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3