2. Verfahren
Verfahren
Titel: Installatie voor de productie van medische perslucht
Beschreibung: overheidsopdracht voor leveringen met betrekking tot de vervanging van de installatie voor de productie van medische perslucht op de site Hallepoort
Interne Kennung: 2025-414
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42123610 Druckluftanlage, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-414 - 1
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen met betrekking tot de vervanging van de installatie voor de productie van medische perslucht op de site Hallepoort
Interne Kennung: 1