2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta Sigma Aldrich lub równoważny dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 12 miesięcy
Beschreibung: Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta Sigma Aldrich lub równoważny dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe odczynników będzie obejmował formularz specyfikacji asortymentowo - cenowej, która będzie stanowiła jednocześnie formularz kalkulacji ceny oferty oraz ogólnodostępny katalog (dalej Katalog) zamieszczony na stronie internetowej producenta Sigma Aldrich lub równoważny zawierający zestawienie odczynników nieuwzględnionych w specyfikacji asortymentowo – cenowej, a objętych przedmiotem zamówienia. W związku ze wskazaniem w dokumentach zamówienia nazwy producenta odczynników, ich numerów katalogowych lub innych oznaczeń wskazujących na producenta odczynników, Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, czemu w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszy w odpowiednich miejscach dodanie wyrazów „lub równoważne”, „lub rozwiązanie równoważne” lub innego określenia informującego o dopuszczeniu rozwiązania równoważnego, z jednoczesnym określeniem kryteriów stosowanych w celu oceny równoważności
Vorherige Bekanntmachung: 33605-2026
Interne Kennung: RZP/PN/67/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 Pzp skrócił termin składania ofert gdyż opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 Pzp, zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnych ogłoszeń informacyjnych, które zostały przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 14.01.26 r., a następnie opublikowane i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego w dniu 16.01.26 r.: „Komputery”, nr ogłoszenia: 11/2026, 32652-2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta Sigma Aldrich lub równoważny dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 12 miesięcy