608916-2023 - Wettbewerb
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Beheer, onderhoud en doorontwikkeling van Drupal websites
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer, onderhoud en doorontwikkeling van Drupal websites
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit het as- is overnemen, het beheer, onderhoud de doorontwikkeling en het support van de website NJi.nl, de richtlijnen website en de KBL website. Onder support valt zowel het 1ste, 2de als 3de lijns support. Voor de doorontwikkeling wordt er een aparte acceptatieomgeving ter beschikking gesteld los van de productieomgeving. Verder wordt er correctief, preventief adaptief en vernieuwend onderhoud geleverd. 1000.000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Beheer, onderhoud en doorontwikkeling van Drupal websites
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: mogelijkheid tot verlenging van de opdracht met 3 keer 12 maanden