See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków czystości i drobnego sprzętu gospodarczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości i drobnego sprzętu gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 64-6j do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SOI Świętoszów na dostawę środków czystości
Beschreibung: SOI Świętoszów na dostawę środków czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 6a do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: SOI Dobre nad Kwisą na dostawę środków czystości
Beschreibung: SOI Dobre nad Kwisą na dostawę środków czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 6b do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: SOI Żagań na dostawę środków czystości
Beschreibung: SOI Żagań na dostawę środków czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 6c do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: SOI Bolesławiec na dostawę środków czystości
Beschreibung: SOI Bolesławiec na dostawę środków czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 6d do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: SOI Głogów na dostawę środków czystości
Beschreibung: SOI Głogów na dostawę środków czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 6e do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: SOI Świętoszów na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego
Beschreibung: SOI Świętoszów na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 6f do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: SOI Dobre nad Kwisą na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego
Beschreibung: SOI Dobre nad Kwisą na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 6g do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: SOI Żagań na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego
Beschreibung: SOI Żagań na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 6h do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: SOI Bolesławiec na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego
Beschreibung: SOI Bolesławiec na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 6i do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: SOI Głogów na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego
Beschreibung: SOI Głogów na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 6j do SWZ