2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa strony internetowej z oprogramowaniem do pozyskiwania danych z różnych źródeł, w tym w czasie rzeczywistym wraz z przeprowadzeniem badań ruchu turystycznego w województwie kujawsko-pomorskim w latach 2026-2028 pn. „Barometr ruchu turystycznego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa strony internetowej z oprogramowaniem do pozyskiwania danych z różnych źródeł, w tym w czasie rzeczywistym wraz z przeprowadzeniem badań ruchu turystycznego w województwie kujawsko-pomorskim w latach 2026-2028 pn. „Barometr ruchu turystycznego” zgodnie z SWZ wraz z załącznikami w szczególności z OPZ (załącznik nr 6), koncepcją metodologiczną (załącznik nr 7) oraz projektem umowy (załącznik nr 8).
Vorherige Bekanntmachung: 395677-2026
Interne Kennung: ZW-I.272.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung, 79310000 Marktforschung
5. Los
Los: LOT-0004