See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Doposażenie OSP Wiślica w średni samochód ratowniczo-gaśniczy oraz sprzęt, wyposażenie do działań ratowniczych i przeciwpożarowych” Zadanie Nr 1: Zakupu wyposażenia służącego ograniczeniu lub likwidacji zagrożenia Zadanie Nr 2: Zakup ubrań/ sprzętu wysokiej specjalizacji
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje doposażenie OSP Wiślica w wyposażenie służące ograniczeniu lub likwidacji zagrożenia oraz wyposażenie w ubrania/sprzęt wysokiej specjalizacji. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy nieużywany oraz wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych oraz prawnych, nie jest przedmiotem zastawu oraz nie jest obciążony prawami osób trzecich i obejmuje zakup oraz dostawę: 1.1 Zadanie Nr 1: Zakupu wyposażenia służącego ograniczeniu lub likwidacji zagrożenia w tym: 1) stacji przenośnej z mikrofonogłośnikiem (136-174 MHz, 5W, z klawiaturą i wyświetlaczem) - 4 szt., 2) detektora wielogazowego (wyposażony w czujniki do detekcji tlenu (O2), siarkowodoru (H2S), tlenku węgla (CO) oraz gazów wybuchowych (np. CH4)) - 1 szt., 3) agregatu prądotwórczego walizkowego (Moc max. 3,2kW inwertorowy) - 1 szt. 4) kamery termowizyjnej (kompaktowa kamera termowizyjna ze zmiennymi trybami obrazu) - 1 szt., 5) noszy płachtowych (wytrzymałe na rozciąganie i rozrywanie z uchwytami transportowymi) - 2 szt.. 1.2 Zadanie Nr 2: Zakup ubrań/ sprzętu wysokiej specjalizacji w tym: 1) ubrania specjalnego ochronnego 2 częściowego (kurtka i spodnie) – 9 szt., 2) hełm (przyłbica, regulacja rozmiaru) - 9 szt., 3) ubrania specjalistycznego koszarowego 3 częściowego (piaskowe) (bluza, spodnie, czapka) - 9 szt., 4) buty specjalne strażackie (ognioodporne, wodoodporne, odporne na uderzenia oraz przebicia) - 3 pary.
Vorherige Bekanntmachung: 539709-2026
Interne Kennung: OR.271.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32236000 Funktelefone
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 38543000 Gasmelder, 38300000 Messinstrumente, 33192160 Tragbahren, 18444111 Sturzhelme, 18832000 Spezialschuhe, 18410000 Spezialkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1: Zakupu wyposażenia służącego ograniczeniu lub likwidacji zagrożenia
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje doposażenie OSP Wiślica w wyposażenie służące ograniczeniu lub likwidacji zagrożenia. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy nieużywany oraz wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych oraz prawnych, nie jest przedmiotem zastawu oraz nie jest obciążony prawami osób trzecich i obejmuje zakup oraz dostawę: 1.1 Zadanie Nr 1: Zakupu wyposażenia służącego ograniczeniu lub likwidacji zagrożenia w tym: 1) stacji przenośnej z mikrofonogłośnikiem (136-174 MHz, 5W, z klawiaturą i wyświetlaczem) - 4 szt., 2) detektora wielogazowego (wyposażony w czujniki do detekcji tlenu (O2), siarkowodoru (H2S), tlenku węgla (CO) oraz gazów wybuchowych (np. CH4)) - 1 szt., 3) agregatu prądotwórczego walizkowego (Moc max. 3,2kW inwertorowy) - 1 szt. 4) kamery termowizyjnej (kompaktowa kamera termowizyjna ze zmiennymi trybami obrazu) - 1 szt., 5) noszy płachtowych (wytrzymałe na rozciąganie i rozrywanie z uchwytami transportowymi) - 2 szt..
Interne Kennung: OR.271.8.1.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38543000 Gasmelder, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 38300000 Messinstrumente, 33192160 Tragbahren
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2: Zakup ubrań/ sprzętu wysokiej specjalizacji
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje doposażenie OSP Wiślica w wyposażenie w ubrania/sprzęt wysokiej specjalizacji. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy nieużywany oraz wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych oraz prawnych, nie jest przedmiotem zastawu oraz nie jest obciążony prawami osób trzecich i obejmuje zakup oraz dostawę: 1.1 Zadanie Nr 2: Zakup ubrań/ sprzętu wysokiej specjalizacji w tym: 1) ubrania specjalnego ochronnego 2 częściowego (kurtka i spodnie) – 9 szt., 2) hełm (przyłbica, regulacja rozmiaru) - 9 szt., 3) ubrania specjalistycznego koszarowego 3 częściowego (piaskowe) (bluza, spodnie, czapka) - 9 szt., 4) buty specjalne strażackie (ognioodporne, wodoodporne, odporne na uderzenia oraz przebicia) - 3 pary.
Interne Kennung: OR.271.8.2.2026
Haupteinstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18444111 Sturzhelme, 18832000 Spezialschuhe