2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectleider haveninrichting & -ontwikkeling voor Havengebied Breskens
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de inhuur van een projectleider haveninrichting & -ontwikkeling op basis van een resultaatverplichting. De projectleider werkt zelfstandig met eigen middelen en niet op basis van leiding en toezicht. 20 uur per week
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht vangt per 1 januari 2024 aan. De totale looptijd is afhankelijk van derden en ontwikkelingen om ons heen. Derhalve wordt een overeenkomst aangegaan voor één jaar, met drie maal een optie tot verlenging met één jaar. De totale looptijd van de opdracht kan dus vier jaar bedragen. Van de opdrachtnemer wordt commitment verwacht voor de volledige periode van de opdracht, dus inclusief eventuele verlengingen.