608988-2026 - Auftragsänderung
Niederlande – Bauarbeiten – Raamovereenkomst projectmatige werken op diverse locaties in Nederland
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst projectmatige werken op diverse locaties in Nederland
BeschreibungPerceel 21 Regio Zuid perceel Limburg
Interne Kennung18509
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 21 Regio Zuid perceel Limburg
BeschreibungPerceel 21 Regio Zuid perceel Limburg Indicatie van de omvang van dit perceel: zie paragraaf 2.2 van de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung21
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie tot verlenging raamovereenkomst.