60899-2025 - Ergebnis
Niederlande – Druckereidienste – Mail- en printservice inzake verzending van belastingpost
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mail- en printservice inzake verzending van belastingpost
Beschreibung: Voor u ligt de Europese openbare aanbesteding van Belastingsamenwerking Rivierenland voor het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer die voorziet in de dienstverlening rondom mail- en printservice inzake de verzending van belastingpost (digitaal en fysiek). Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. Per jaar worden er ca. 600.000 - 700.000 aanslagen verzonden door de aanbestedende dienst. Circa 40% van de aanslagen wordt verzonden via MijnOverheid. Daarnaast verstuurt de aanbestedende dienst ca. 65.000 herinneringen, ca. 32.000 aanmaningen en ca. 20.000 dwangbevelen. De aanbestedende dienst stuurt per jaar ca. 2.000 aanslagen, aanmaningen etc. naar het buitenland. De aanbestedende dienst print en verstuurt op dit moment jaarlijks nog ca. 100.000 - 150.000 diverse documenten. Dit betreft onder andere bezwaren. Daarnaast gaat het per jaar om ca. 15 meter aan documenten die opdrachtnemer dient te labelen, digitaal te archiveren, beschikbaar te stellen op de digitale balie (MijnBSR), het medewerkersportaal en op de digitale omgeving/portal van opdrachtnemer en opgeslagen te worden bij opdrachtnemer tot het einde van de overeenkomst. Daarnaast betreft het ca. 4.000 documenten die in een doos door aanbestedende dienst worden aangeleverd aan opdrachtnemer, o.a. exploten. Zie verder paragraaf 2.5 van de aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 79571000 Postversand
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Voor u ligt de Europese openbare aanbesteding van Belastingsamenwerking Rivierenland voor het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer die voorziet in de dienstverlening rondom mail- en printservice inzake de verzending van belastingpost (digitaal en fysiek). Per jaar worden er ca. 600.000 - 700.000 aanslagen verzonden door de aanbestedende dienst. Circa 40% van de aanslagen wordt verzonden via MijnOverheid. Daarnaast verstuurt de aanbestedende dienst ca. 65.000 herinneringen, ca. 32.000 aanmaningen en ca. 20.000 dwangbevelen. De aanbestedende dienst stuurt per jaar ca. 2.000 aanslagen, aanmaningen etc. naar het buitenland. De aanbestedende dienst print en verstuurt op dit moment jaarlijks nog ca. 100.000 - 150.000 diverse documenten. Dit betreft onder andere bezwaren. Daarnaast gaat het per jaar om ca. 15 meter aan documenten die opdrachtnemer dient te labelen, digitaal te archiveren, beschikbaar te stellen op de digitale balie (MijnBSR), het medewerkersportaal en op de digitale omgeving/portal van opdrachtnemer en opgeslagen te worden bij opdrachtnemer tot het einde van de overeenkomst. Daarnaast betreft het ca. 4.000 documenten die in een doos door aanbestedende dienst worden aangeleverd aan opdrachtnemer, o.a. exploten. Zie verder paragraaf 2.5 van de Aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie hoofdstuk 2 van de aanbestedingsleidraad en onderstaande verlengingen.