Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa opcji kwota wniesiona przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego może ulec zwiększeniu do 200% w stosunku do kwoty przewidzianej w ramach Zamówienia podstawowego dla każdej z Części.
Erfüllungsort
Beliebiger Ort
Zusätzliche Informationen: województwo podkarpackie