See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jelgavas novada pašvaldības amatpersonu un darbinieku veselības apdrošināšana
Beschreibung: Jelgavas novada pašvaldības amatpersonu un darbinieku veselības apdrošināšana
Interne Kennung: JNP 2026/76
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
5. Los
Los: LOT-0000