609002-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Inhuur Onderwijs Ondersteunend Personeel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Onderwijs Ondersteunend Personeel
Beschreibung: Welkom op het DAS voor Onderwijs Ondersteunend Personeel voor voortgezet onderwijs voor Stichting Lokaal en Internationaal Funderend Onderwijs (SILFO). Via dit DAS wordt op rechtmatige wijze onderwijs ondersteunend personeel in te huren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inhuur voor onderwijs ondersteunend Personeel die opdrachtgever na inzet van haar raamovereenkomsten nodig acht die nodig is voor een organisatie als Stichting Lokaal en Internationaal Funderend Onderwijs (SILFO) met ca. 4.600 leerlingen en ca. 600 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderwijs ondersteunend Personeel
Beschreibung: Zie omschrijving algemene opdracht
Interne Kennung: 1