609003-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie negocjacji bez ogłoszenia, o wartości przekraczającej równowartość 20 000 000 euro, na wykonanie robót budowlanych pn.: „Dostosowanie pomieszczenia Zakładu Teleradioterapii do funkcji miejsca doraźnego schronienia w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę Zakresu Podstawowego zgodnie z opisem przewidzianym w postępowaniu prowadzonym w trybie negocjacji bez ogłoszenia pod nazwą „Dostosowanie pomieszczenia Zakładu Teleradioterapii do funkcji miejsca doraźnego schronienia” zgodnie z Umową, SWZ, Programem Funkcjonalno-Użytkowym, wyjaśnieniami do dokumentów zamówienia oraz ofertą Wykonawcy. W szczególności przedmiot niniejszej umowy obejmuje: a) Wykonanie projektu budowlano - wykonawczego wszystkich branż stosownie do przedmiotu zamówienia, w tym kompletnej dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, kosztorysów oraz uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenie robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę (o ile będzie wymagane). b) Wykonanie robót budowlano instalacyjnych zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, PFU, SWZ i zasadami wiedzy technicznej, c) Sporządzenie w imieniu Zamawiającego zawiadomienia o rozpoczęciu i zakończeniu prac oraz uzyskanie pozwoleń wymaganych przepisami prawa niezbędnych dla wykonania obiektu i oddania go do użytkowania (o ile będzie wymagane ), d) Uzyskanie wszelkich zezwoleń niezbędnych do przeprowadzenia Inwestycji, e) Pełnienie nadzoru autorskiego autora projektu w zakresie, o którym mowa w ustawie z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane, f) Zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych prób, badań, pomiarów i odbiorów, jak również odbioru końcowego całości robót danego etapu będących przedmiotem zamówienia, g) przygotowanie i przekazanie dokumentacji powykonawczej oraz innych dokumentów niezbędnych do dokonania odbioru i prawidłowego użytkowania przedmiotu Umowy. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji Inwestycji określają następujące dokumenty: a) PROGRAM FUNKCJONALNO – UŻYTKOWY b) WZÓR UMOWY
Interne KennungNZP.271.140.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45431000 Boden- und Fliesenarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001