2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění vzdělávání sociálních pracovníků
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění a komplexní realizace akreditovaných, případně neakreditovaných vzdělávacích kurzů a programů.
Interne Kennung: Zajištění vzdělávání sociálních pracovníků
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Věcné/odborné kurzy (hard skills)
Beschreibung: Předmětem je zajištění a realizace odborného vzdělávání zaměřeného na legislativní rámec, specifické metodické postupy a tvrdé dovednosti (hard skills) v oblasti sociálních a zdravotně-sociálních služeb.
Interne Kennung: Část 1 - Věcné/odborné kurzy (hard skills)
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Neformální pečující
Beschreibung: Předmětem této části je realizace uceleného vzdělávacího programu (bloku) určeného pro neformální (rodinné) pečující osoby.
Interne Kennung: Část 3 - Neformální pečující
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Profesní a osobnostní rozvoj (soft skills)
Beschreibung: Předmětem je zajištění a realizace vzdělávání zaměřeného na rozvoj měkkých dovedností (soft skills), psychologické aspekty práce s klienty, krizovou komunikaci, prevenci syndromu vyhoření a posílení psychické odolnosti pracovníků.
Interne Kennung: Část 2 - Profesní a osobnostní rozvoj (soft skills)