See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwen balansen Noordkasteelbruggen
Beschreibung: Doel van de opdracht is het vernieuwen van de balansconstructies van beide Noordkasteelbruggen (zowel de oostelijke als de westelijke brug). Het vernieuwen van de balansen Noordkasteelbruggen is een noodzakelijke ingreep om de initieel vooropgestelde levensduur van de bruggen te kunnen blijven garanderen. In grootte-orde bevat de scope - Vernieuwen balansarmen en kisten (+ vulling) door nieuwe gelaste balansen in vakwerk - Vernieuwen trekstangen - Herstellen verankeringen A-scharnieren - Vervangen hoofddraaipunten Oostbrug (A+B+C+D lagers) cfr huidige configuratie - Optimaliseren alle lagers Oost- en Westbrug - Alle nodige demontage en montagewerken Met als randvoorwaarde de bestaande vluchten, stoel, heugelbalken, aandrijving en elektrische installaties te behouden. Belangrijk: We geven reeds in deze fase mee dat voor deze opdracht de staalproducent een bewijs van een geldig EN-ISO 9001 gecertificeerd kwaliteitssysteem zal moet bezitten, afgegeven door een certificerende instelling erkend door een nationale accreditatieinstelling (minimumeis bestek). De certificering zal gevraagd worden voor elke staalleverancier of producent die staal zal leveren binnen dit werk. Het zal dus niet voldoen om een ISO9001-certificaat van de hoofdaannemer toe te voegen. Belangrijk is dat de staalproducent volgens de ISO 9001 werkt, waardoor ze aan een bepaalde kwaliteitsnorm moeten voldoen voor het produceren en traceerbaarheid van het staal. Staalproducenten worden niet beschouwd als derde entiteiten. Plaats van uitvoering: Antwerpen, Oosterweelsteenweg
Interne Kennung: PPP0B3-19568/6121/B11333
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221115 Bauarbeiten für Stahlbrücken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: B11333_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221112 Bau von Eisenbahnbrücken, 45221119 Bauarbeiten zur Erneuerung von Brücken