See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie kompleksowej organizacji stoisk narodowych, misji przyjazdowych oraz kampanii informacyjno-promocyjnych w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie kompleksowej organizacji stoisk narodowych, misji przyjazdowych oraz kampanii informacyjno-promocyjnych w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji, w podziale na następujące części: a) Część I zamówienia – Sektor kosmetyczny; b) Część II zamówienia – Sektor maszyn i urządzeń; c) Część III zamówienia – Sektor meblarski; d) Część IV zamówienia – Sektor motoryzacyjny; e) Część V zamówienia – Sektor pojazdów szynowych; f) Część VI zamówienia – Sektor statków specjalistycznych, jachtów i łodzi; g) Część VII zamówienia – Sektor wysokich technologii w obszarze bezpieczeństwa i towarów podwójnego zastosowania.
Vorherige Bekanntmachung: 419267-2024
Interne Kennung: DZA.DPE.25.21.2024/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen, 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit, 79342200 Reklamedienste, 92111210 Herstellung von Werbefilmen, 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Usługi w zakresie kompleksowej organizacji stoisk narodowych, misji przyjazdowych oraz kampanii informacyjno-promocyjnych w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji. Cześć II Sektor maszyn i urządzeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie kompleksowej organizacji stoisk narodowych, misji przyjazdowych oraz kampanii informacyjno-promocyjnych w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji. Dotyczy Część II zamówienia – Sektor maszyn i urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZA.DPE.25.21.2024/PN Część II
Los: LOT-0004
Titel: Usługi w zakresie kompleksowej organizacji stoisk narodowych, misji przyjazdowych oraz kampanii informacyjno-promocyjnych w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji. Cześć IV Sektor motoryzacyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie kompleksowej organizacji stoisk narodowych, misji przyjazdowych oraz kampanii informacyjno-promocyjnych w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji. Dotyczy Część IV zamówienia – Sektor motoryzacyjny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZA.DPE.25.21.2024/PN Część IV
Los: LOT-0007
Titel: Usługi w zakresie kompleksowej organizacji stoisk narodowych, misji przyjazdowych oraz kampanii informacyjno-promocyjnych w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji. Cześć VII Sektor wysokich technologii w obszarze bezpieczeństwa i towarów podwójnego zastosowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie kompleksowej organizacji stoisk narodowych, misji przyjazdowych oraz kampanii informacyjno-promocyjnych w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji. Dotyczy Część VII zamówienia – Sektor wysokich technologii w obszarze bezpieczeństwa i towarów podwójnego zastosowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZA.DPE.25.21.2024/PN Część VII