2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Chromebooks
Beschreibung: Welkom op het DAS voor Chromebooks voor Stichting Fierder Onderwijs. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze Chromebooks ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inzet van Chromebooks die nodig is voor een organisatie als Stichting Fierder Onderwijs met ca. 6300 leerlingen en ca. 900 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Welkom op het DAS voor Chromebooks voor Stichting Fierder Onderwijs. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze Chromebooks ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1