609015-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Ausrüstungen – „Dostawa i montaż wyposażenia do pomieszczeń budynku Przedszkola w Rumi z podziałem na części”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa i montaż wyposażenia do pomieszczeń budynku Przedszkola w Rumi z podziałem na części”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Dostawa i montaż wyposażenia do pomieszczeń budynku Przedszkola w Rumi z podziałem na części: Część I: „Dostawa sprzętu teleinformatycznego i elektroniki użytkowej”; Część II: „Dostawa i montaż umeblowania, zabawek, pomocy sensorycznych, rolet wewnętrznych i wyposażenia gospodarczo – ogrodowego”; Część III: „Dostawa wyposażenia kuchennego””
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39300000 Diverse Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 39161000 Kindergartenmöbel, 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39141000 Küchenmöbel, 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel"Dostawa sprzętu teleinformatycznego i elektroniki użytkowej".
BeschreibungCzęść I obejmuje: dostawę i montaż we wskazanym miejscu sprzętu teleinformatycznego i elektroniki użytkowej na potrzeby budynku Przedszkola w Rumi. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zostały zamieszczone w załącznikach: a) Opis przedmiotu zamówienia dla Części I – załącznik A/I do SWZ, b) Specyfikacja sprzętu teleinformatycznego i elektroniki użytkowej dla Części I – załącznik B/I do SWZ, c) Formularze cenowe – załącznik C/I, D/I do SWZ, d) Wzór umowy – załącznik nr 7 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 37520000 Spielwaren
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.
LosLOT-0002
Titel„Dostawa i montaż umeblowania, zabawek, pomocy sensorycznych, rolet wewnętrznych i wyposażenia gospodarczo – ogrodowego”
BeschreibungCzęść II obejmuje: dostawę i montaż nowego umeblowania, zabawek, pomocy sensorycznych i wyposażenia gospodarczo – ogrodowego, na potrzeby budynku Przedszkola w Rumi. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zostały zamieszczone w załącznikach: a) Opis przedmiotu zamówienia dla Części II – załącznik A/II do SWZ, b) Specyfikacja wyposażenia budynku przedszkola – załącznik B/II do SWZ, c) Specyfikacja wyposażenia budynku pomocniczo – edukacyjnego – załącznik C/II do SWZ, d) Rzut poglądowy lokalizacji wyposażenia – załącznik D/II do SWZ e) Formularze cenowe – załącznik E/II, F/II do SWZ, f) Wzór umowy – załącznik nr 7 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39161000 Kindergartenmöbel, 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 37520000 Spielwaren, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
LosLOT-0003
Titel„Dostawa wyposażenia kuchennego”
BeschreibungCzęść III obejmuje: załadunek, dostawę i rozładunek wyposażenia kuchni na potrzeby budynku Przedszkola w Rumi. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zostały zamieszczone w załącznikach: a) Opis przedmiotu zamówienia dla Części III – załącznik A/III do SWZ, b) Formularze cenowe – załącznik B/III, C/III do SWZ, c) Wzór umowy – załącznik nr 7 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel