See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ a GYMNÁZIUM JANSKÉHO – ADAPTACE VYBAVENÍ UČEBEN Část 1 - Stavební úpravy Část 2 - IT technika Část 3 - Vybavení interiéru
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky – 1. část – Stavební úpravy: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních úprav zahrnující: - novou podlahovou krytinu na chodbách a ve 12 třídách; - škrábání a výmalbu na chodbách a ve 12 třídách; - stavební a elektro úpravy – odstranění stupínku pod katedrou, nová podlahová dvojzásuvka pod katedrou – 8x; - obroušení a natření dřevěných dělících stěn mezi chodbou a třídou – 4x - obklad, umyvadlo, baterie – 8x Předmět veřejné zakázky – 2. část – IT technika: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, montáž a instalace IT techniky v rozsahu dle soupisu prací, dodávek a služeb, jež tvoří přílohu č. 5b zadávací dokumentace. Předmět veřejné zakázky – 3. část – Vybavení interiéru: Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba, dodávka, instalace a montáž truhlářských prvků (nábytku) a dalšího souvisejícího interiérového vybavení do tříd a ostatních vymezených prostor školy v rozsahu dle soupisu prací, dodávek a služeb, jež tvoří přílohu č. 5c zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30234000 Speichermedien, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39100000 Möbel, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stavební úpravy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních úprav zahrnující: - novou podlahovou krytinu na chodbách a ve 12 třídách; - škrábání a výmalbu na chodbách a ve 12 třídách; - stavební a elektro úpravy – odstranění stupínku pod katedrou, nová podlahová dvojzásuvka pod katedrou – 8x; - obroušení a natření dřevěných dělících stěn mezi chodbou a třídou – 4x - obklad, umyvadlo, baterie – 8x Práce budou provedeny v rozsahu soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazy výměr, který tvoří přílohu č. 5a a přílohu č. 5aa zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 1
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: Vybavení interiéru
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba, dodávka, instalace a montáž truhlářských prvků (nábytku) a dalšího souvisejícího interiérového vybavení do tříd a ostatních vymezených prostor školy v rozsahu dle soupisu prací, dodávek a služeb, jež tvoří přílohu č. 5c zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 3
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
Los: LOT-0002
Titel: IT technika
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, montáž a instalace IT techniky v rozsahu dle soupisu prací, dodávek a služeb, jež tvoří přílohu č. 5b zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30234000 Speichermedien, 30236000 Diverse Computerausrüstungen