609025-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Krzyżanów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Krzyżanów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Krzyżanów oraz utworzenia i prowadzenia co najmniej jednego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (realizacja: od 01.01.2025 roku do 31.12.2025 roku). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie Przedmiotu zamówienia - OPZ (załącznik nr 1 do SWZ) oraz w Projekcie umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung711017-2024
Interne KennungZP.271.9.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001