609027-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Mobilfunkgeräte – Mobiele telefoons
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMobiele telefoons
BeschreibungDe scope van de aanbesteding betreft het leveren van mobiele telefoons inclusief een Knox licentie van 1 jaar en de bijbehorende dienstverlening (het vooraf registreren, d.m.v. Zero-Touch registratie, van de toestellen in het Knox-portaal), ten behoeve van ROC Mondriaan. Ongeveer 1500 stuks. Hieraan kunnen geen rechten ontleend worden.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe scope van de aanbesteding betreft het leveren van mobiele telefoons inclusief een Knox licentie van 1 jaar en de bijbehorende dienstverlening (het vooraf registreren, d.m.v. Zero-Touch registratie, van de toestellen in het Knox-portaal). Het betreft ongeveer 1500 mobiele telefoons. Inschrijver kan hieraan geen rechten ontlenen.
Interne Kennung1