See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w systemie ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ dla zadania: „BUDOWA CENTRUM BADAŃ TESTOWYCH CZOŁGÓW I POJAZDÓW GĄSIENICOWYCH” w latach 2025-2027 z podziałem na 2 części.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w systemie ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ dla zadania: „BUDOWA CENTRUM BADAŃ TESTOWYCH CZOŁGÓW I POJAZDÓW GĄSIENICOWYCH” w latach 2025-2027 z podziałem na 2 części.
Vorherige Bekanntmachung: 395336-2025
Interne Kennung: PP 08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w systemie ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ dla zadania: „BUDOWA CENTRUM BADAŃ TESTOWYCH CZOŁGÓW I POJAZDÓW GĄSIENICOWYCH” w latach 2025-2027 z podziałem na 2 części
Beschreibung: Część nr 1: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w systemie ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ dla zadania: „BUDOWA CENTRUM BADAŃ TESTOWYCH CZOŁGÓW I POJAZDÓW GĄSIENICOWYCH” w latach 2025-2027: Rów do badania mobilności pojazdów w warunkach terenowych, Tory badawcze, stanowisko dynamometryczne do badania wciągarek z hamulcem, magazyn koncesjonowany amunicji i materiałów wybuchowych, garaż w lekkiej technologii na 8 stanowisk z placem manewrowym, modernizacja ogrodzenia
Interne Kennung: PP 08/2025.1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w systemie ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ dla zadania: „BUDOWA CENTRUM BADAŃ TESTOWYCH CZOŁGÓW I POJAZDÓW GĄSIENICOWYCH” w latach 2025-2027 z podziałem na 2 części
Beschreibung: Część nr 2: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w systemie ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ dla zadania: „BUDOWA CENTRUM BADAŃ TESTOWYCH CZOŁGÓW I POJAZDÓW GĄSIENICOWYCH” w latach 2025-2027: komora klimatyczna (w tym prace rozbiórkowe)
Interne Kennung: PP 08/2025.2