See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af brændstof
Beschreibung: Ordregiver ønsker ved nærværende udbud at indhente tilbud på levering af brændstofkort samt adgang til køb af brændstof (benzin og diesel) til Kundens køretøjer, herunder administration, afregning og rapportering af forbrug til Kunden.
Vorherige Bekanntmachung: 13751-2026
Interne Kennung: 595296
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09134000 Gasöle
5. Los
Los: LOT-0000
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff