609040-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau – Výkon občasného technického dozoru stavby - Opatření Zátor – Loučky, OHO, Dílčí stavba 02. 040 Opatření v úseku Zátor-Loučky, stavba č. 4396
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýkon občasného technického dozoru stavby - Opatření Zátor – Loučky, OHO, Dílčí stavba 02. 040 Opatření v úseku Zátor-Loučky, stavba č. 4396
Beschreibung• Zajištění výkonu občasného technického dozoru stavebníka (dále jen „TDS“) v průběhu výstavby tak, aby byl schopen kvalifikovaně provádět veškeré dále uvedené činnosti. Výkon TDS v oboru vodohospodář bude prováděn dle aktuální potřeby stavby, rozsah dozoru 60 hodin/měsíc (předpokládaná četnost provádění kontrol stavby je 2x týdně, jinak dle potřeby zadavatele). Práce TDS budou prováděny ve sdíleném datovém prostředí (dále jen CDE). Zadavatel zajistí licenci do datového prostředí CDE. Náklady stavby pro TDS v oboru vodohospodář: 386.627.615,29 Kč bez DPH. • Zajištění výkonu občasného TDS v průběhu výstavby ocelové haly tak, aby byl schopen kvalifikovaně provádět veškeré dále uvedené činnosti. Výkon TDS v oboru pozemní stavby bude prováděn dle aktuální potřeby stavby, rozsah dozoru 60 hodin/měsíc (předpokládaná četnost provádění kontrol stavby je 2x týdně, jinak dle potřeby zadavatele). Náklady stavby pro TDS v oboru pozemní stavby: 16.870.943,99 Kč bez DPH. • Zajištění občasného TDS v průběhu výstavby mostních konstrukcí tak, aby byl schopen kvalifikovaně provádět veškeré dále uvedené činnosti. Výkon TDS bude prováděn dle aktuální potřeby stavby, rozsah dozoru 60 hodin/měsíc (předpokládaná četnost provádění kontrol stavby je 2x týdně, jinak dle potřeby zadavatele). Práce TDS budou prováděny v CDE. Zadavatel zajistí licenci do datového prostředí CDE. Náklady stavby pro TDS v průběhu výstavby mostních konstrukcí: 56.239.311,84 Kč bez DPH. • Zajištění občasného TDS v oblasti bezpečnosti práce na staveništi tak, aby byl schopen kvalifikovaně provádět veškeré dále uvedené činnosti. Výkon BOZP bude prováděn dle aktuální potřeby Stavby, rozsah dozoru 60 hodin/měsíc (předpokládaná četnost provádění kontrol stavby je 2x týdně, jinak dle potřeby zadavatele). Náklady stavby pro TDS v oblasti bezpečnosti práce na staveništi: 459 737 871,12 Kč bez DPH. • Podkladem pro zpracování nabídky je zejména Příloha č. 1 (Projektová dokumentace staveb).
Interne Kennung1905
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPodle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Změna ceny v důsledku změny DPH - v případě, že v období mezi předložením nabídky účastníka a podpisem příkazní smlouvy, případně v průběhu plnění předmětu smlouvy dojde ke změnám sazeb DPH, upraví se nabídkové ceny s DPH. V takovém případě bude cena plnění upravena podle výše sazeb DPH platných v době plnění předmětu veřejné zakázky. 2. Veškeré termíny dle smlouvy (Příloha č. 4 ZD) mohou být po dohodě (pouze písemným dodatkem ke smlouvě) přiměřeně prodlouženy v důsledku mimořádných nepředvídatelných a nepřekonatelných překážek vzniklých nezávisle na vůli stran smlouvy, a to max. o dobu trvání takových překážek. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z této smlouvy. Prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu ve smyslu § 100 zákona. Za takové překážky se považují zejména, nikoliv však výlučně: a) překážky ze strany dotčených orgánů státní správy, ze strany vlastníků nebo správců dotčených parcel či staveb, ze strany vlastníků (správců) sítí veřejné a technické infrastruktury, popř. vlastníků dotčených objektů, které objektivně znemožňují nebo podstatně omezují provádění díla, a kterým zhotovitel jednající s náležitou péčí nemohl zabránit. Zhotovitel je povinen při jednání s těmito subjekty postupovat aktivně a bezodkladně. V případě vzniku prodlevy ze strany těchto subjektů musí být zhotovitel schopen písemně doložit, že nebylo v jeho možnostech projednat a zajistit příslušné doklady od těchto subjektů nejpozději v daných termínech podle příkazní smlouvy. b) překážky v podobě opatření přijatých orgány veřejné moci za účelem předejití nebo omezení šíření nakažlivé choroby znemožňující nebo podstatně omezující provádění díla. 3. Termíny pro předání jednotlivých částí díla mohou být přiměřeně prodlouženy v případě, že dojde ke změně sjednaného rozsahu díla postupem v souladu s touto smlouvou, a to o dobu nezbytně nutnou k provedení takové změny. Takové prodloužení bude provedeno pouze formou písemného dodatku ke smlouvě. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z této smlouvy. Toto prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu ve smyslu § 100 zákona. 4. Pokud i po uplynutí předpokládaného ukončení činnosti dle této veřejné zakázky na služby nedojde k předání a převzetí stavebního díla, vyhrazuje si zadavatel ve smyslu ust. § 100 zákona právo jednostranně prodloužit dobu, po kterou vybraný dodavatel bude plnit povinnosti dle uzavřené příkazní smlouvy o nezbytně nutnou dobu do předání a převzetí díla, maximálně však o 6 měsíců, přičemž vybranému dodavateli náleží za tuto dobu odměna dle příkazní smlouvy za každý započatý měsíc. 5. Postup při předčasném ukončení smlouvy (změna dodavatele) 1) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu vybraného dodavatele, se kterým byla uzavřena příkazní smlouva, v případě že dojde k předčasnému ukončení takové smlouvy v souladu s jejím zněním nebo jinak v souladu s právními předpisy platnými v České republice. 2) V případě využití vyhrazené změny dodavatele podle předchozího odstavce zadavatel vyzve k uzavření nové příkazní smlouvy na nedokončenou část předmětu veřejné zakázky toho dodavatele, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí při hodnocení za nabídkou původně vybraného dodavatele. Dodavatel je oprávněn uzavření smlouvy odmítnout. Odmítne-li takový dodavatel uzavřít smlouvu, může zadavatel vyzvat další dodavatele v pořadí podle původního hodnocení nabídek. Tento postup může zadavatel opakovat až do uzavření smlouvy nebo odmítnutí jejího uzavření ze strany všech dodavatelů. 3) Dodavatel vyzvaný podle předchozího odstavce musí splnit veškeré podmínky účasti stanovené v tomto zadávacím řízení. Nebylo-li posouzení jejich splnění provedeno v původním zadávacím řízení, provede tak zadavatel před uzavřením smlouvy. Za účelem tohoto posouzení je zadavatel oprávněn vyzvat dodavatele obdobně dle § 46 zákona k objasnění nebo doplnění údajů a dokladů. Objasněním či doplněním dodavatele však nebude smět dojít ke změně původní nabídky dle § 46 odst. 2 zákona. Zadavatel bude dále případně postupovat v souladu s § 122 odst. 3 a 4 zákona. Nepředloží-li dodavatel doklady o jeho kvalifikaci v souladu s předchozí větou, ztratí nárok na uzavření smlouvy a zadavatel přejde k posouzení dalšího dodavatele ve smyslu předchozího odstavce tohoto bodu. 4) Zadavatel bude také postupovat v souladu s § 48 odst. 7 a 9 zákona a dále v souladu s § 122 odst. 5 až 7 zákona, dodavatel musí naplnit podmínky stanovené mu v těchto ustanoveních. Zjistí-li zadavatel porušení některého ustanovení uvedeného v předchozí větě, ztratí dodavatel nárok na uzavření smlouvy a zadavatel přejde k posouzení dalšího dodavatele ve smyslu odst. 2 tohoto odst. 2.2.5. 5) Pro dodavatele, se kterým bude uzavřena smlouva na základě výhrady podle tohoto bodu, zůstávají platné původní zadávací podmínky, avšak s modifikacemi vyplývajícími z rozpracovanosti předmětu veřejné zakázky a jeho případných změn. Modifikace vyplývající z rozpracovanosti předmětu veřejné zakázky se budou týkat zejména termínů, rozsahu a ceny plnění. Smlouva bude obsahovat nabídkové ceny předložené dodavatelem v jeho nabídce a termín bude upraven v souladu s rozpracovanosti předmětu veřejné zakázky. Veškeré případné změny předmětu veřejné zakázky provedené před předčasným ukončením smlouvy s původně vybraným dodavatelem, které ze své povahy musí být zároveň zohledněny ve smlouvě uzavřené s novým dodavatelem na základě výhrady podle tohoto bodu, budou dodavatelem oceněny v souladu s podmínkami znění smlouvy a provedeny až po jejím podpisu a v souladu s § 222 zákona.
609040-2026 - Competition
Czechia – Quantity surveying services for civil engineering works – Výkon občasného technického dozoru stavby - Opatření Zátor – Loučky, OHO, Dílčí stavba 02. 040 Opatření v úseku Zátor-Loučky, stavba č. 4396
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier1905
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71322100 Quantity surveying services for civil engineering works
5. Lot
LotLOT-0001
Options