2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie ten behoeve van raamcontract brandmeldinstallaties (BMC's) en sprinklers_Market consultation for framework contract for fire alarm systems (FAS) and sprinklers
Beschreibung: Twence B.V. nodigt marktpartijen uit deel te nemen aan een marktconsultatie met betrekking tot brandmeldinstallaties (BMI), ontruimingsalarminstallaties (OAI) en sprinklerinstallaties op haar locaties. Het doel van deze marktconsultatie is het verzamelen van marktinformatie ten behoeve van een mogelijke toekomstige aanbesteding. Twence wenst inzicht te verkrijgen in de ontwikkelingen binnen de markt, beschikbare dienstverlening, innovatieve oplossingen, contractvormen en mogelijkheden voor samenwerking op het gebied van brandveiligheidsinstallaties. De beoogde scope omvat onder andere: -Preventief en correctief onderhoud van brandmeldinstallaties, -ontruimingsalarminstallaties en sprinklerinstallaties; -24/7 storingsdienstverlening en consignatiediensten; -Wettelijke inspecties, keuringen en certificeringen; -Rapportages en advies ten aanzien van compliance, brandveiligheid en lifecycle management; -Levering, vervanging, modificatie en uitbreiding van installaties; -Digitalisering, monitoring op afstand en datagedreven onderhoud; -Ondersteuning bij inspecties door certificerende instanties, toezichthouders en verzekeraars. Met de marktconsultatie wil Twence onder meer inzicht verkrijgen in: -De opbouw van de markt en beschikbare marktpartijen; -Geschikte contract- en samenwerkingsvormen; -Innovaties en technologische ontwikkelingen; -Mogelijkheden voor standaardisatie en optimalisatie van beheer en onderhoud; -Mogelijkheden voor een langdurige samenwerking waarbij continuïteit, veiligheid, ---Kwaliteit en innovatie worden geborgd; -Risico's, aandachtspunten en succesfactoren voor een toekomstige aanbesteding. De marktconsultatie betreft uitsluitend het verzamelen van informatie. De consultatie vormt geen aanbestedingsprocedure en leidt niet tot gunning van een opdracht. Marktpartijen kunnen aan de publicatie geen rechten ontlenen. De uitkomsten zullen door Twence worden gebruikt bij het bepalen van de omvang, inhoud en aanbestedingsstrategie van een eventuele toekomstige opdracht. Twence nodigt geïnteresseerde marktpartijen uit hun visie, ervaringen en aanbevelingen te delen, zodat een toekomstige aanbesteding optimaal kan aansluiten op de mogelijkheden en ontwikkelingen binnen de markt.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625100 Brandmeldesysteme, 31625200 Brandmeldeanlagen, 35111300 Feuerlöscher, 35111500 Brandunterdrückungssystem, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45343230 Installation von Sprinkleranlagen, 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen, 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung