2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAJIŠTĚNÍ KOMPLEXNÍHO SERVISU PRÁDLA
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexního servisu prádla. Komplexní servis prádla zahrnuje pronájem uceleného sortimentu prádla (dále jen „systémové prádlo“), jeho praní, čištění, dezinfekci, žehlení, opravování, skládání, balení a označování. Dále obsahuje nakládání s rizikovým prádlem (infekční, kontaminované cytostatiky, apod.), logistické zabezpečení distribuce čistého a špinavého prádla včetně kvantitativního zajištění a všech činností s těmito službami spojenými tj. zajištění kvality, nastavení kontrolních systémů kvality, předcházení ztrátám, objednávání a vykazování dodávek, to vše ve sjednaných časech plnění s dodáním na dohodnutá dodací místa zadavatele.
Interne Kennung: PZ-2026-0000241
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení na služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98312000 Textilreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 98315000 Bügeln, 39518000 Krankenhauswäsche, 50830000 Reparatur von Bekleidungsartikeln und Textilien, 85112100 Dienstleistungen im Bereich der Krankenhausbettwäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln, 39518000 Krankenhauswäsche, 50830000 Reparatur von Bekleidungsartikeln und Textilien, 85112100 Dienstleistungen im Bereich der Krankenhausbettwäsche
Optionen:
Beschreibung der Optionen: uvedeny ve smlouvách - přílohy zadávací dokumentace