See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa opatrunków cz II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 354852-2026
Interne Kennung: ADZP-381-50/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 1 – Stent do zatok
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 2 –Osłona sterylna na głowicę USG
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 3 – Tampony do krwawień z nosa
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 4 – Kompresy sterylizowane w nadciśnieniu parą wodną ( temp 134 st. C ),
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 5 – Folia Operacyjna
Interne Kennung: Część nr 5