2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS i UMSł w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Urzędu Morskiego w Szczecinie w roku 2027 w podziale na dwie części.
Interne Kennung: PO-II.2600.15.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Rejon I Zachodniopomorski Urząd Morski w Szczecinie
Beschreibung: Część 1 – Przedmiotem zamówienia dla części 1 jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Urzędu Morskiego w Szczecinie – województwo zachodniopomorskie - rejon dystrybucji Enea Operator Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz punktów poboru energii elektrycznej został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: PO-II.2600.15.26 część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Rejon II Pomorski Urząd Morski w Słupsku.
Beschreibung: Część 2 - Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Urzędu Morskiego w Słupsku dla Rejonu Pomorskiego dystrybucji ENERGA-OPERATOR SA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz punktów poboru energii elektrycznej został określony w Załączniku nr 1B do SWZ.
Interne Kennung: PO-II.2600.15.26 część 2
609069-2026 - Competition
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS i UMSł w roku 2027
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PO-II.2600.15.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: PO-II.2600.15.26 część 1
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Internal identifier: PO-II.2600.15.26 część 2