609073-2026 - Ergebnis
Slowakei – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Zabezpečenie dodávky potravín.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečenie dodávky potravín.
Beschreibung: Verejný obstarávateľ ako centrálna obstarávacia organizácia zriaďuje dynamický nákupný systém (ďalej len ako "DNS"), ktorý bude slúžiť na vyhlasovanie jednotlivých zákaziek na zabezpečenie dodávok potravín pre svoje organizácie. Tento DNS je zriadený pre potreby verejného obstarávateľa, Banskobystrický samosprávny kraj, IČO: 37828100, ROZVOJOVÚ AGENTÚRU Banskobystrického samosprávneho kraja, n.o., IČO: 5174422 a ďalšie právnické osoby, ktoré sú založené alebo zriadené verejným obstarávateľom na osobitný účel plnenia potrieb všeobecného záujmu, ktoré nemajú priemyselný charakter alebo obchodný charakter a sú úplne alebo z väčšej časti financované verejným obstarávateľom, sú kontrolované verejným obstarávateľom alebo verejný obstarávateľ vymenúva alebo volí viac ako polovicu členov ich riadiacich alebo kontrolných orgánov (najmä organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti verejného obstarávateľa). Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS. Cieľom zriadenia dynamického nákupného systému je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so ZVO podľa svojich aktuálnych potrieb ako aj zníženie administratívnej záťaže jednotlivých organizácií, efektívne verejné obstarávanie v súlade s internými smernicami a princípmi ZVO. Konkrétny rozsah predmetu zákazky ako aj jeho podrobná špecifikácia (vrátane konkrétnych dodacích miest), bude súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému JOSEPHINE. Verejný obstarávateľ bude zadávať konkrétne zákazky v dynamickom nákupnom systéme v rôznom rozsahu podľa vyššie uvedených CPV kódov a ich podkategórií. Verejný obstarávateľ plánuje vyhlasovať výzvy pre jednotlivé organizácie samostatne, ale aj v logických celkoch (v rámci jednotlivých okresov na území BBSK).
Interne Kennung: 11334/2023/ODDVO
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 03142500 Eier, 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Verejný obstarávateľ ako centrálna obstarávacia organizácia zriaďuje dynamický nákupný systém (ďalej len ako "DNS"), ktorý bude slúžiť na vyhlasovanie jednotlivých zákaziek na zabezpečenie dodávok potravín pre svoje organizácie. Tento DNS je zriadený pre potreby verejného obstarávateľa, Banskobystrický samosprávny kraj, IČO: 37828100, ROZVOJOVÚ AGENTÚRU Banskobystrického samosprávneho kraja, n.o., IČO: 5174422 a ďalšie právnické osoby, ktoré sú založené alebo zriadené verejným obstarávateľom na osobitný účel plnenia potrieb všeobecného záujmu, ktoré nemajú priemyselný charakter alebo obchodný charakter a sú úplne alebo z väčšej časti financované verejným obstarávateľom, sú kontrolované verejným obstarávateľom alebo verejný obstarávateľ vymenúva alebo volí viac ako polovicu členov ich riadiacich alebo kontrolných orgánov (najmä organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti verejného obstarávateľa). Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS. Cieľom zriadenia dynamického nákupného systému je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so ZVO podľa svojich aktuálnych potrieb ako aj zníženie administratívnej záťaže jednotlivých organizácií, efektívne verejné obstarávanie v súlade s internými smernicami a princípmi ZVO. Konkrétny rozsah predmetu zákazky ako aj jeho podrobná špecifikácia (vrátane konkrétnych dodacích miest), bude súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému JOSEPHINE. Verejný obstarávateľ bude zadávať konkrétne zákazky v dynamickom nákupnom systéme v rôznom rozsahu podľa vyššie uvedených CPV kódov a ich podkategórií. Verejný obstarávateľ plánuje vyhlasovať výzvy pre jednotlivé organizácie samostatne, ale aj v logických celkoch (v rámci jednotlivých okresov na území BBSK). Oznámenie sa týka zákazky: Zabezpečenie dodávok cestovín pre organizácie BBSK v okrese BS KA VK ZC _Výzva č. 169 https://josephine.proebiz.com/sk/tender/79477/summary