See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor Wasserijdiensten: onderhoud bewonerslinnen, onderhoud beroepskledij, huur en/of onderhoud plat linnen
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor wasserijdiensten: onderhoud bewoners-linnen, onderhoud beroepskledij, huur en/of onderhoud plat linnen, georganiseerd als een occasioneel gezamenlijke opdracht door Zorg-Saam Zusters Kindsheid Jesu vzw en Avida vzw
Interne Kennung: 2023003_ZS_CU_Facilitair_Wasserijdiensten
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2023003_ZS_CU_Facilitair_Wasserijdiensten - 1
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor wasserijdiensten: onderhoud bewoners-linnen, onderhoud beroepskledij, huur en/of onderhoud plat linnen, georganiseerd als een oc-casioneel gezamenlijke opdracht door: Zorg-Saam Zusters Kindsheid Jesu vzw en Avida vzw
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98310000 Servicios de lavado y limpieza en seco
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1