2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia komputerowego do pracowni Państwowych Szkół Budownictwa - Zespół Szkół w Bytomiu - edycja 2.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (zakup, transport i wniesienie) wyposażenia komputerowego do pracowni Państwowych Szkół Budownictwa – Zespół Szkół w Bytomiu. 2. Postępowanie zostało podzielone na dwie części: a) Część 1 – Wyposażenie komputerowe 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne dla Części 1 postępowania, zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. 2) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia dla Części 1 zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 6 do SWZ. 3) Wykonawca udziela Zamawiającemu 24 miesięcy gwarancji na dostarczony przedmiot umowy, na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy. Gwarancję na dostarczony przedmiot umowy Wykonawca oferuje w formularzu „Oferta” (Załącznik nr 3 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu gwarancji na dostarczony przedmiot umowy, który stanowi kryterium oceny ofert „X2” (patrz: cz. XVII pkt 1.2. SWZ). 4) Kod CPV wg Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych: 30200000-1 Urządzenia komputerowe 39162100-6 Pomoce dydaktyczne b) Część 2 – Drukarka do ścian 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne dla Części 2 postępowania, zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. 2) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia dla Części 2 zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 6 do SWZ. 3) Wykonawca udziela Zamawiającemu 24 miesięcy gwarancji na dostarczony przedmiot umowy, na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy. Gwarancję na dostarczony przedmiot umowy Wykonawca oferuje w formularzu „Oferta” (Załącznik nr 3 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu gwarancji na dostarczony przedmiot umowy, który stanowi kryterium oceny ofert „X2” (patrz: cz. XVII pkt 2.2. SWZ). 4) Kod CPV wg Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych: 30232100-5 Drukarki i plotery 39162100-6 Pomoce dydaktyczne 3.Wykonawca – na potwierdzenie, że oferowana dostawa spełnia określone przez Zamawiającego wymagania - winien złożyć wraz z ofertą przedmiotowy środek dowodowy w postaci Oświadczenia w zakresie spełnienia wymogów cyberbezpieczeństwa (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ). 4.Zamawiający zaakceptuje równoważny przedmiotowy środek dowodowy, jeżeli będzie potwierdzał, że oferowana dostawa spełnia określone przez Zamawiającego wymagania, tj. Wykonawca może przedłożyć inny dokument/dokumenty niż ww. Oświadczenie, o ile z ich treści będzie wynikało potwierdzenie, że oferowane – odpowiednio - produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmują: a)produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; b)produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. 5.Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa powyżej lub złożony przedmiotowy środek dowodowy będzie niekompletny, Zamawiający wezwie Wykonawcę odpowiednio do jego złożenia lub uzupełnienia, chyba że pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 6. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowego środka dowodowego. 7. W pkt XIV pkt 9 SWZ wskazano jakie pliki powinny składać się na ofertę i załączniki do niej. 8. Zamawiający: 1) nie przewiduje rozliczeń w walucie obcej; 2) nie przewiduje możliwości udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia; 3) nie zamierza zawrzeć umowy ramowej i nie przewiduje aukcji elektronicznej; 4) nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowej części zamówienia. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Wykonawca winien wskazać w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podań nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia. 5) nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej. 6) nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 9. Termin związania ofertą wynosi: 88 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 09.10.2026 r. 10. Zmiany do umowy zawiera § 9 Projektowanych postanowień umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 403359-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wyposażenie komputerowe
Beschreibung: Część 1 – Wyposażenie komputerowe 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne dla Części 1 postępowania, zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. 2) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia dla Części 1 zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 6 do SWZ. 3) Wykonawca udziela Zamawiającemu 24 miesięcy gwarancji na dostarczony przedmiot umowy, na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy. Gwarancję na dostarczony przedmiot umowy Wykonawca oferuje w formularzu „Oferta” (Załącznik nr 3 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu gwarancji na dostarczony przedmiot umowy, który stanowi kryterium oceny ofert „X2” (patrz: cz. XVII pkt 1.2. SWZ).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Drukarka do ścian
Beschreibung: Część 2 – Drukarka do ścian 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne dla Części 2 postępowania, zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. 2) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia dla Części 2 zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 6 do SWZ. 3) Wykonawca udziela Zamawiającemu 24 miesięcy gwarancji na dostarczony przedmiot umowy, na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy. Gwarancję na dostarczony przedmiot umowy Wykonawca oferuje w formularzu „Oferta” (Załącznik nr 3 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu gwarancji na dostarczony przedmiot umowy, który stanowi kryterium oceny ofert „X2” (patrz: cz. XVII pkt 2.2. SWZ).
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter