2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Groenonderhoud en Gladheidsbestrijding Hoofdkantoor ten behoeve van de N.V. Nederlandse Gasunie
Beschreibung: Gasunie wil met deze opdracht bereiken dat het buitenterrein van het hoofdkantoor gevestigd te Groningen gedurende de contractperiode veilig, verzorgd, representatief en in overeenstemming met de geldende kwaliteits- en veiligheidsnormen wordt onderhouden. De opdracht omvat het uitvoeren van regulier en correctief groenonderhoud, het uitvoeren van gladheidsbestrijding en het onderhouden van daktuinen, conform een RAW-bestek. Het beoogde resultaat is dat: • Het buitenterrein jaarrond voldoet aan de vastgestelde beeld- en onderhoudsniveaus; • de veiligheid en bereikbaarheid van het buitenterrein en de verhardingen gewaarborgd zijn; • het buitenterrein een representatieve uitstraling heeft passend bij het hoofdkantoor van Gasunie; • het onderhoud efficiënt en beheersbaar wordt uitgevoerd binnen de contractafspraken. Overeenkomst van vier (4) jaar met een optie tot verlenging van vier (4) maal één (1) jaar.
Interne Kennung: WS3165746190
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wij maken bij deze aanbesteding gebruik van een RAW-bestek en gunning is op basis van laagste prijs
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113910 Material für den Straßenwinterdienst, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vervanging van beplanting, herstel van schade (o.a. stormschade)