See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH ORAZ ŚRODKÓW DO OCZYSZCZANIA RAN DLA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM. DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów opatrunkowych oraz środków do oczyszczania ran dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu. 2) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 24 miesiące może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy. 3) Dostawy materiałów opatrunkowych, odbywać się będą wg bieżących zamówień w terminie - do 2 dni roboczych od otrzymania zamówienia, w okresie 24 miesięcy od dnia obowiązywania umowy. 4) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław. 5) Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 33.14.11.10-4 - Opatrunki, 33.14.11.27-6 - Hemostatyki wchłanialne, 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ, 7) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 i 5a do SWZ. 8) Oferowane produkty muszą posiadać wymagane świadectwa dopuszczenia do stosowania w publicznej służbie zdrowia. 9) Ilości podane w Załączniku nr 2 stanowią szacunkowe zużycie roczne i mogą ulec zmniejszeniu do 20% niewykorzystanej ilości, nie stanowiąc zobowiązania Zamawiającego do jej pełnej realizacji, ani też podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niewykorzystania maksymalnej wartości zamówienia 10) Termin ważności i rękojmia a) Wymagany okres rękojmi na przedmiot umowy – 24 miesiące. b) Termin ważności – minimum 2/3 terminu podanego na opakowaniu przez producenta w dniu dostawy do Zamawiającego. UWAGA! Wykonawca w zakresie pakietów nr XIII i XV zobowiązany jest użyczyć bezpłatnie po 5 sztuk pomp do podciśnieniowego leczenia ran dla każdego pakietu na okres trwania umowy. Wzór umowy użyczenia, stanowi Załącznik nr 5a do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18