2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-071/2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 1: Dostawa mini vortexu, Pakiet 2: Dostawa mini vortexu, Pakiet 3: Dostawa zestawu do pomiaru pH i przewodności, Pakiet 4: Dostawa wirówki laboratoryjnej, Pakiet 5: Dostawa chłodziarki cyrkulacyjnej – chiller, Pakiet 6: Dostawa suszarki laboratoryjnej, Pakiet 7: Dostawa mieszadła magnetycznego, Pakiet 8: Dostawa zestawu do chłodzenia cieczy, Pakiet 9: Dostawa mieszadła magnetycznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, stanowiących odpowiednio dla Pakietu 1 - 9, Załączniki nr 2.1 - 2.9 do SWZ. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Dostawa urządzeń nastąpi do Wydziału Farmaceutycznego: Pakiet 1: Zakład Mikrobiologii Farmaceutycznej i Bioanalizy, III kostka, ul. Banacha 1b, 02-097 Warszawa; Pakiet 2, 3, 4, 9: Zakład Chemii Leków, Analizy Farmaceutycznej i Biomedycznej, ul. Banacha 1, 02-097 Warszawa; Pakiet 5, 6, 7, 8: Katedra i Zakład Technologii Leków i Biotechnologii Farmaceutycznej, Banacha 1, 02-097 Warszawa. 5. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych spełniające wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 6. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, zgodne z Polską Normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącymi normy europejskie, z europejską ocena techniczną, ze wspólną specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub z systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny, jeżeli te normy, oceny techniczne, specyfikacje i systemy referencji technicznych spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego. 7. Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej. 8. Zamówienie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Wykorzystanie bioaktywnego metabolitu postbiotycznego procyjanidyn - PVL208 w terapii stanów zapalnych skóry o różnej etiologii", finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycji D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, numer umowy o dofinansowanie: nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0135/24-00; numer naboru: KPOD.07.07-IW.07-001/24.
Interne Kennung: AEZ/S-071/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Dostawa mini vortexu
Beschreibung: Pakiet 1: Dostawa mini vortexu
Interne Kennung: AEZ/S-071/2025, Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Dostawa mini vortexu
Beschreibung: Pakiet 2: Dostawa mini vortexu
Interne Kennung: AEZ/S-071/2025, Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Dostawa zestawu do pomiaru pH i przewodności
Beschreibung: Pakiet 3: Dostawa zestawu do pomiaru pH i przewodności
Interne Kennung: AEZ/S-071/2025, Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Dostawa wirówki laboratoryjnej
Beschreibung: Pakiet 4: Dostawa wirówki laboratoryjnej
Interne Kennung: AEZ/S-071/2025, Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Dostawa chłodziarki cyrkulacyjnej – chiller
Beschreibung: Pakiet 5: Dostawa chłodziarki cyrkulacyjnej – chiller
Interne Kennung: AEZ/S-071/2025, Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Dostawa suszarki laboratoryjnej
Beschreibung: Pakiet 6: Dostawa suszarki laboratoryjnej
Interne Kennung: AEZ/S-071/2025, Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7:Dostawa mieszadła magnetycznego
Beschreibung: Pakiet 7: Dostawa mieszadła magnetycznego
Interne Kennung: AEZ/S-071/2025, Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8: Dostawa zestawu do chłodzenia cieczy
Beschreibung: Pakiet 8: Dostawa zestawu do chłodzenia cieczy
Interne Kennung: AEZ/S-071/2025, Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9: Dostawa mieszadła magnetycznego
Beschreibung: Pakiet 9: Dostawa mieszadła magnetycznego
Interne Kennung: AEZ/S-071/2025, Pakiet 9