2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 12.000.000,00 złotych”.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie udzielenia i obsługi kredytu długoterminowego w wysokości 12.000.000,00 złotych. 2.Kredyt udzielony będzie na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów. 3.Istotne postanowienia umowy, jakie wynikają z przewidywanego sposobu realizacji zamówienia: 1)Planowany termin uruchomienia kredytu – do 30 grudnia 2026 roku. Uruchomienie kredytu nastąpi w ciągu 1 dnia od dnia złożenia wniosku przez Zamawiającego, 2)Zabezpieczenie kredytu weksel in blanco, 3)Możliwość zmiany harmonogramu spłat, 4)Spłata rat kapitałowych będzie następowała w 92 ratach kwartalnych począwszy od 31.03.2028 r., do 20.12.2050 r. w wysokości 130.000,00 złotych, ostatnia rata w wysokości 170.000,00 złotych. 5)Karencja w spłacie kapitału do 31.03.2028 r. 6)Karencja w spłacie odsetek do 31.03.2027 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie udzielenia i obsługi kredytu długoterminowego w wysokości 12.000.000,00 złotych. 2. Kredyt udzielony będzie na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów. 3. Istotne postanowienia umowy, jakie wynikają z przewidywanego sposobu realizacji zamówienia: 1) Planowany termin uruchomienia kredytu – do 30 grudnia 2026 roku. Uruchomienie kredytu nastąpi w ciągu 1 dnia od dnia złożenia wniosku przez Zamawiającego, 2) Zabezpieczenie kredytu weksel in blanco, 3) Możliwość zmiany harmonogramu spłat, 4) Spłata rat kapitałowych będzie następowała w 92 ratach kwartalnych począwszy od 31.03.2028 r., do 20.12.2050 r. w wysokości 130.000,00 złotych, ostatnia rata w wysokości 170.000,00 złotych. 5) Karencja w spłacie kapitału do 31.03.2028 r. 6) Karencja w spłacie odsetek do 31.03.2027 r.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie będzie wznawiał zamówienia