609135-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Świadczenie usług związanych z przygotowaniem całodziennego wyżywienia z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów Szpitala Świętej Trójcy, Centrum Zdrowia Psychicznego – Dzienny Oddział Psychiatryczny oraz Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Płocku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług związanych z przygotowaniem całodziennego wyżywienia z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów Szpitala Świętej Trójcy, Centrum Zdrowia Psychicznego – Dzienny Oddział Psychiatryczny oraz Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Płocku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z przygotowaniem całodziennego wyżywienia z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów Szpitala Świętej Trójcy, Centrum Zdrowia Psychicznego – Dzienny Oddział Psychiatryczny oraz Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Płocku
Interne KennungPZOZ/DZP/382/21PN/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z przygotowaniem całodziennego wyżywienia z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów Szpitala Świętej Trójcy, Centrum Zdrowia Psychicznego – Dzienny Oddział Psychiatryczny oraz Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Płocku
609135-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PZOZ/DZP/382/21PN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services
5. Lot
Lot: LOT-0001