609142-2026 - Ergebnis
Slowenien – Baufertigstellung – Gradbeno obrtniška dela za prenove posameznih prostorov in tekoče vzdrževanje stavb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gradbeno obrtniška dela za prenove posameznih prostorov in tekoče vzdrževanje stavb
Beschreibung: Izvedba gradbeno obrtniških del potrebnih za prenovo posameznih prostorov in tekoče vzdrževanje stavb na lokacijah: Jadranska 19, 21, 26, Gerbičeva 60, Pot na Golovec 25, Ljubljana.
Interne Kennung: JN-71525
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Notranja zaključna dela posameznih prostorov
Beschreibung: Večji zaokrožen sklop del, ko gre za prenovo prostorov. Dela obsegajo: polaganje estrihov in tlakov; odstranjevanje, dobavo in polaganje novih talnih oblog; vsa slikopleskarska dela kot so kitanje, glajenje, beljenje, barvanje, nanos zaščitnih premazov, ščitenje površin; suhomontažerska dela kot so postavitve sten iz mavčnokartonskih plošč z izolacijo, izdelava spuščenih stropov, obloge instalacij ter dobava in montaža revizijskih loput; dobava in montaža notranjih vrat, polic, oblog in okenskih polic; izdelava utorov in prebojev; zaključevanje prebojev ter manjša popravila; grobo in fino čiščenje po zaključku projekta.
Interne Kennung: 551443
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten