See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania: Cz. 1. Usługa sprzątania Sądu Okręgowego w Zamościu; Cz. 2. Usługa sprzątania Sądu Rejonowego w Krasnymstawie; Cz. 3. Usługa sprzątania Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim.
Beschreibung: Świadczenie usługi sprzątania z podziałem na części: Część nr 1 – Usługa sprzątania w budynku i na posesji Sądu Okręgowego w Zamościu przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11; Część nr 2 – Usługa sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Krasnymstawie przy ulicy Poniatowskiego 31; Część nr 3 – Usługa sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim przy ulicy Zamoyskiego 94.
Vorherige Bekanntmachung: 219710-2025
Interne Kennung: G.261.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania w budynku i na posesji Sądu Okręgowego w Zamościu przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11.
Beschreibung: Usługa sprzątania w budynku i na posesji Sądu Okręgowego w Zamościu przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: G.261.1.2025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90919200 Büroreinigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Los: LOT-0002
Titel: Usługa sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Krasnymstawie przy ulicy Poniatowskiego 31.
Beschreibung: Usługa sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Krasnymstawie przy ulicy Poniatowskiego 31. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: G.261.1.2025/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Los: LOT-0003
Titel: Usługa sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim przy ulicy Zamoyskiego 94.
Beschreibung: Usługa sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim przy ulicy Zamoyskiego 94. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: G.261.1.2025/3