2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst dagelijks en groot onderhoud elementenverhardingen en straatmeubilair 2027-2028
Beschreibung: Aanbestedende dienst heeft tot doel een aannemer te contracteren die zorg draagt voor vakkundig onderhoud van alle elementenverhardingen die in het beheer zijn van de gemeente Gouda. Daarnaast maakt het leveren van een aantal andere diensten, zoals het inrichten en in stand houden van een wachtdienst, het verzorgen van onderhoud aan straatmeubilair en het afwikkelen van meldingen onderdeel uit van het af te sluiten contract. Hierbij is het de insteek van de gemeente om zoveel mogelijk de werkzaamheden over te laten aan de Opdrachtnemer, waarbij een goede balans tussen het ontzorgen van en het houden van regie door de gemeente het streven is. De aan te besteden Opdracht bestaat uit het uitvoeren van dagelijks en groot onderhoud aan elementen- en halfverhardingen en straatmeubilair binnen de gemeente Gouda, waaronder in ieder geval: • Spoedherstel n.a.v. spoedmeldingen; • Planbaar herstel n.a.v. meldingen; • Grondwerk t.b.v. onderhoudswerkzaamheden; • Leidingwerk t.b.v. onderhoudswerkzaamheden; • Dagelijks onderhoud elementen- en halfverhardingen (< 200 m2 per tracé/wegvak); • Groot onderhoud elementen- en halfverhardingen (> 200 m2 per tracé/wegvak); • Kleine aanpassingen, veranderingen en reconstructies openbare ruimte; • Herstel en incidentele vervanging van straatmeubilair en wegbebakening; • Opstellen verkeersmaatregelenplannen t.b.v. uitvoeringswerkzaamheden; • Toepassen maatregelen t.b.v. waarborgen bereikbaarheid. Daarnaast maakt het verzorgen van een wachtdienst, het afwikkelen van meldingen en het verzorgen van de benodigde vergunningen voor eigen werk onderdeel uit van de Opdracht. Het te onderhouden areaal verhardingen bedraagt circa 1,8 miljoen m2 elementenverhardingen en circa 52.000 m2 halfverharde wegen.
Interne Kennung: 1719701
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233293 Installation von Straßenmobiliar
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1719701
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233141 Road-maintenance works
Additional classification (cpv): 45233293 Installation of street furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -