See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ONDERHOUD EN/OF VERNIEUWING VAN DE UITZETTIGSVOEGEN EN DE WATERDICHTHEIDSROK VAN DE KUNSTWERKEN GELEGEN OP HET GRONDGEBIED VAN HET BRUSSELS HOOFDSTEDELIJK GEWEST.
Beschreibung: ONDERHOUD EN/OF VERNIEUWING VAN DE UITZETTIGSVOEGEN EN DE WATERDICHTHEIDSROK VAN DE KUNSTWERKEN GELEGEN OP HET GRONDGEBIED VAN HET BRUSSELS HOOFDSTEDELIJK GEWEST.
Interne Kennung: BMB/ DPO-DPK/O25.053
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221119 Bauarbeiten zur Erneuerung von Brücken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BMB/ DPO-DPK/O25.053 - 1
Beschreibung: ONDERHOUD EN/OF VERNIEUWING VAN DE UITZETTIGSVOEGEN EN DE WATERDICHTHEIDSROK VAN DE KUNSTWERKEN GELEGEN OP HET GRONDGEBIED VAN HET BRUSSELS HOOFDSTEDELIJK GEWEST
Interne Kennung: 1