See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku przeznaczonych do procedur kardiochirurgicznych.
Vorherige Bekanntmachung: 393973-2026
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Beschreibung: Kaniula żylna i aortalna
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/15
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował na podstawie art.31 ust.2 ustawy Pzp prawo opcji w związku z przewidywaną możliwością zwiększenia zakresu zamówienia.
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16
Beschreibung: Kaniula wieńcowa z balonikiem
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/16
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17
Beschreibung: szanty wieńcowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/17
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18
Beschreibung: wycinaki do aorty
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/18
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19
Beschreibung: Zestaw do autotransfuzji
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/19
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20
Beschreibung: Plasterki czujnika
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/20
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21
Beschreibung: Dmuchawka do zabiegów typu OPCABG
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/21
Los: LOT-0022
Titel: część nr 22
Beschreibung: Sonda do pomiaru przepływów w pomostach aortalnych
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/22
Los: LOT-0023
Titel: część nr 23
Beschreibung: Kaniula do podawania kardiopleginy wstecznej
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/23
Los: LOT-0024
Titel: część nr 24
Beschreibung: Kaniula żylna prosta zbrojona
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/24
Los: LOT-0025
Titel: część nr 25
Beschreibung: Wenty z prowadnica i bez prowadnicy
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/25