2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nová budova LDN Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je a) novostavba jednopodlažního pavilonu následné péče Léčebny dlouhodobě nemocných (dále jen „Pavilon“) s kapacitou 15 dvoulůžkových pokojů v areálu nemocnice ve Valašském Meziříčí s přípravou pro případný suterén v jižní části objektu, b) související stavby – rozšíření stávajícího parkoviště, opěrné stěny a terénní úpravy, zpevněné plochy, nové rozvody areálové dešťové kanalizace a její úprava, úprava areálových rozvodů (přípojka splaškové kanalizace a přeložka areálového vodovodu), vegetační úpravy, odstranění původního a realizace nového oplocení, realizace nového veřejného a areálového osvětlení a odstranění bývalé přečerpávací stanice (dále jen „Související stavby“), c) stavební úpravy spočívající v propojení Pavilonu s pavilonem D. Veškeré stavební práce musí být vykonávány se zohledněním specifičnosti nemocničního prostředí a s ohledem na to, aby tyto stavební práce nijak nenarušovaly chod nemocnice a péči o pacienty. Stavební objekty jsou navrženy na pozemcích par. č. 1110/1, 1110/2, 1111/1, 1111/18 a 2843 v katastrálním území Valašské Meziříčí-město, přičemž k pozemku parc. č. 1111/18 má zadavatel zřízeno právo stavby od města Valašského Meziříčí. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v závazném návrhu smlouvy a jeho přílohách – příloze č. 1ZD.
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je a) novostavba jednopodlažního pavilonu následné péče Léčebny dlouhodobě nemocných (dále jen „Pavilon“) s kapacitou 15 dvoulůžkových pokojů v areálu nemocnice ve Valašském Meziříčí s přípravou pro případný suterén v jižní části objektu, b) související stavby – rozšíření stávajícího parkoviště, opěrné stěny a terénní úpravy, zpevněné plochy, nové rozvody areálové dešťové kanalizace a její úprava, úprava areálových rozvodů (přípojka splaškové kanalizace a přeložka areálového vodovodu), vegetační úpravy, odstranění původního a realizace nového oplocení, realizace nového veřejného a areálového osvětlení a odstranění bývalé přečerpávací stanice (dále jen „Související stavby“), c) stavební úpravy spočívající v propojení Pavilonu s pavilonem D. Veškeré stavební práce musí být vykonávány se zohledněním specifičnosti nemocničního prostředí a s ohledem na to, aby tyto stavební práce nijak nenarušovaly chod nemocnice a péči o pacienty. Stavební objekty jsou navrženy na pozemcích par. č. 1110/1, 1110/2, 1111/1, 1111/18 a 2843 v katastrálním území Valašské Meziříčí-město, přičemž k pozemku parc. č. 1111/18 má zadavatel zřízeno právo stavby od města Valašského Meziříčí. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v závazném návrhu smlouvy a jeho přílohách – příloze č. 1 ZD.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případech, kdy z důvodu zvláště nepříznivých klimatických podmínek (tj. výskyt povětrnostních/atmosférických jevů, které nejsou ani pro dané období obvyklé ve své míře či četnosti), které prokazatelně brání řádné realizaci Stavby (či její části dotčené zvláště nepříznivými klimatickými podmínkami) tak, že dle relevantních ČSN, případně jiných norem a obecně závazných předpisů účinných v době realizace Stavby, nelze realizovat Stavbu či její část řádně (neboli tyto zvláště nepříznivé klimatické podmínky brání realizaci na tzv. kritické cestě Stavby), a to ani při vynaložení veškeré odborné péče Zhotovitelem, kterou je povinen Zhotovitel prokázat, se prodlužuje Finální lhůta o dobu trvání těchto podmínek. To neplatí, je-li Zhotovitel v prodlení s plněním dle Harmonogramu v okamžiku počátku zvláště nepříznivých klimatických podmínek a toto prodlení s plněním dle Harmonogramu bylo příčinou nutnosti provádět práce v klimaticky zvláště nepříznivých podmínkách.