2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi utrzymania i rozwoju systemu Rejestracji i Ewidencji Firm Audytorskich STREFA PANA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) świadczenie przez wykonawcę kompleksowych usług utrzymania i rozwoju Systemu dla Systemu Rejestracji i Ewidencji Firm Audytorskich STREFA PANA (zwany dalej: Systemem), eksploatowanego w środowisku infrastruktury chmurowej, wraz z: a) zapoznaniem się z Systemem przed przystąpieniem do realizacji usługi utrzymania Systemu, na podstawie dokumentacji i kodów źródłowych, którymi dysponuje Zamawiający; b) administracją usługi publicznej chmury obliczeniowej, przeznaczoną dla Systemu, zapewnioną przez zamawiającego. 2) rozwój Systemu w maksymalnym wymiarze 11 000 roboczogodzin (zamówienie podstawowe – 4000, opcja – 7000), w oparciu o usługę publicznej chmury obliczeniowej wraz z: a) dostarczeniem zamawiającemu modyfikacji Systemu, w tym przekazanie kodów źródłowych (nieskompilowanych) i kodów wynikowych Oprogramowania, wraz z Dokumentacją; b) wdrożeniem modyfikacji Systemu w Infrastrukturze Systemu, c) wytworzeniem, przekazaniem zamawiającemu, a także przeniesieniem na zamawiającego autorskich praw majątkowych do utworów wytworzonych w ramach realizacji zamówienia, d) udzieleniem gwarancji na System, 3) świadczenie przez wykonawcę usług tranzycyjnych oraz wykonanie przekazania końcowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy – stanowiących Załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72514200 Anlagenverwaltung für die Computersystementwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72514300 Anlagenverwaltung für die Computersystemwartung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający informuje, że w zakresie rozwoju Systemu może skorzystać z opcji, co oznacza, że liczba godzin dodatkowych, jaką zamawiający może wykorzystać na rozwój Systemu (ponad wymiar 4000 roboczogodzin wskazany w zamówieniu podstawowym) wynosi maksymalnie 7000 roboczogodzin. Zamawiający po wykorzystaniu limitu 4000 godzin rozwojowych przewidzianych w zamówieniu podstawowym zastrzega sobie prawo wielokrotnego uruchomienia dodatkowych godzin rozwojowych, z zastrzeżeniem że, ich łączna liczba nie przekroczy 7000. Uruchomienie Opcji wraz ze wskazaniem liczby, terminu i jej zakresu odbywać się będzie na zasadach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający nie przewiduje wznowień.