2. Verfahren
Verfahren
Titel: Directievoering en toezicht nieuwbouw De Expeditie te Poeldijk
Beschreibung: Momenteel bevinden Voortgezet onderwijs ISW Irenestraat, basisschool De Nieuwe Weg en Kinderopvang Simba zich op verschillende locaties in Poeldijk. Deze partijen gaan samen met de bibliotheek en enkele culturele voorzieningen in een nieuw te realiseren gebouw voor de Expeditie. Op de locatie waar de Expeditie wordt gerealiseerd staat momenteel het gebouw van de Veiling. Dit gebouw zal worden gesloopt en de locatie wordt bouwrijp opgeleverd ten behoeve van de nieuwbouw. Stichting Lucas Onderwijs is samen met de gemeente Westland de Opdrachtgever en Aanbesteder van deze Opdracht. De opdracht voor directievoering en toezicht heeft tot doel bij te dragen aan een succesvolle realisatie van De Expeditie binnen de gestelde randvoorwaarden ten aanzien van kwaliteit, planning, budget en samenwerking. Zie de selectieleidraad voor meer informatie. De verwachte inzet in uren bedraagt: - een bouwtijd van 18 maanden (start rond januari 2027, oplevering juni 2028). - een benodigde tijdbesteding voor directiewerkzaamheden van gemiddeld 48 uur per maand in combinatie met het houden van toezicht van gemiddeld 96 uur per maand gedurende de bouwtijd (gemiddeld 80 uur bouwkundig toezicht en 16 uur installatietechnisch toezicht per maand).
Interne Kennung: BT2606
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Momenteel bevinden Voortgezet onderwijs ISW Irenestraat, basisschool De Nieuwe Weg en Kin-deropvang Simba zich op verschillende locaties in Poeldijk. Deze partijen gaan samen met de bibliotheek en enkele culturele voorzieningen in een nieuw te realiseren gebouw voor de Expeditie. Op de locatie waar de Expeditie wordt gerealiseerd staat momenteel het gebouw van de Veiling. Dit gebouw zal worden gesloopt en de locatie wordt bouwrijp opgeleverd ten behoeve van de nieuwbouw. Stichting Lucas Onderwijs is samen met de gemeente Westland de Opdrachtgever en Aanbesteder van deze Opdracht. De opdracht voor directievoering en toezicht heeft tot doel bij te dragen aan een succesvolle realisatie van De Expeditie binnen de gestelde randvoorwaarden ten aanzien van kwaliteit, planning, budget en samenwerking. Zie de selectieleidraad voor meer informatie. De verwachte inzet in uren bedraagt: - een bouwtijd van 18 maanden (start rond januari 2027, oplevering juni 2028). - een benodigde tijdbesteding voor directiewerkzaamheden van gemiddeld 48 uur per maand in combinatie met het houden van toezicht van gemiddeld 96 uur per maand gedurende de bouwtijd (gemiddeld 80 uur bouwkundig toezicht en 16 uur installatietechnisch toezicht per maand).
Interne Kennung: 1