2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis systemów ochrony technicznej oraz telewizji przemysłowej w KOGENERACJI S.A.
Beschreibung: Serwis systemów ochrony technicznej oraz telewizji przemysłowej w KOGENERACJI S.A.
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZK/00266/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Serwis systemów kontroli dostępu SKD w EC Wrocław i EC Czechnica
Beschreibung: Część I - Serwis systemów kontroli dostępu SKD w EC Wrocław i EC Czechnica
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZK/00266/2026 - Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Serwis systemu kontroli dostępu SKD w EC Czechnica 2
Beschreibung: Część II - Serwis systemu kontroli dostępu SKD w EC Czechnica 2
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZK/00266/2026 - Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Serwis systemu nadzoru wizyjnego (CCTV) ochrony w EC Wrocław i EC Czechnica
Beschreibung: Część III - Serwis systemu nadzoru wizyjnego (CCTV) ochrony w EC Wrocław i EC Czechnica
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZK/00266/2026 - Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Serwis systemów telewizji przemysłowej CCTV w EC Czechnica 2
Beschreibung: Część IV - Serwis systemów telewizji przemysłowej CCTV w EC Czechnica 2
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZK/00266/2026 - Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Serwis systemów telewizji przemysłowej w EC Wrocław i EC Zawidawie
Beschreibung: Część V - Serwis systemów telewizji przemysłowej w EC Wrocław i EC Zawidawie
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZK/00266/2026 - Część V
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005