See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja školskog prostora i školske dvorane s uređenjem vanjskog prostora - OŠ Dugo Selo
Beschreibung: Predmet nabave je Izgradnju nove zgrade osnovne škole i školske dvorane u Dugom Selu, Zelena ulica na k.č.br. 182, k.o. Andrilovec. Projekt uključuje opremanje i izgradnju školske zgrade i školske dvorane te uređenje okoliša (školskih terena, prostora za nastavu na otvorenom, pristupne kolne i pješačke površine, parkiralište, školski trg i ostalo. Projekt se financira temeljen Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz mehanizma za oporavak i otpornost – Izgradnja nove škole te dvodijelne sportske dvorane i male dvorane u Dugom Selu – NPOO.C3.1.R1-12.01-V1.0042 Izgradnju će se vršiti sukladno važećim Normativima dimenzioniranja prostora osnovnih škola u RH 2022 za odvijanje nastave u jednoj smjeni koje je potrebno smjestiti u postojećim kapacitetima i u novo planiranoj školskoj zgradi. Planira se izgraditi školska zgrada sa ukupno 24 odjela odnosno za ukupno cca 672 djece u 12+12 razrednih odjela. Školsku zgradu, sklop školske dvorane i ostale vanjske prostore projektirati u svemu prema važećim Normativima… tablica tipovi 4/5 za 24 RO. Ukupna površina planiranog zahvata za opisani broj odjela i broj djece je prema važećim Normativima cca 6.841,0 m2 bruto. Osiguravanje nužnih i dodatnih prostora u skladu sa standardima i specifičnim zahtjevima korisnika te sukladno Normativima dimenzioniranja prostora osnovnih škola u RH 2022 i u određenoj mjeri sukladno još uvijek važećem Državnom pedagoškom standardu osnovnoškolskog sustava odgoja i obrazovanja (NN 63/08). Zgrada mora sadržavati sve nužne prostore za pravilno funkcioniranje planirane namjene. Osigurati kolni pristup na javnu kolnu površinu, a dio predmetne parcele mora biti uređen kao prirodno zelenilo. Na parceli je nužno planirati promet u mirovanju na način propisan važećom prostorno planskom dokumentacijom za planiranu namjenu. Strojarskim i elektrotehničkim rješenjem će se osigurati maksimalno korištenje obnovljivih izvora energije te će se za potrebe ovih tehnoloških procesa osigurati dodatni prostori ukoliko bude potrebno. Na dijelovima ravnog krova predvidjeti izvedba sunčane elektrane.
Interne Kennung: 04-26/18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0000