2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het schoonmaken van CC Ter Vesten en Kasteel Cortewalle
Beschreibung: Het schoonmaken van CC Ter Vesten en Kasteel Cortewalle gedurende 4 jaar
Interne Kennung: 2026/17412_schoonmaak TV en Cortewalle
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De inschrijver mag op beide percelen intekenen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/17412_schoonmaak CC Ter Vesten (P1)
Beschreibung: 2026/17412_schoonmaak CC Ter Vesten (P1)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026/17412_schoonmaak kasteel Cortewalle (P2)
Beschreibung: 2026/17412_schoonmaak kasteel Cortewalle (P2)
Interne Kennung: 2