See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemów dziedzinowych HIS, RIS/PACS, LIS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów dziedzinowych w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku w ramach w ramach projektu: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku nr KPOD.07.03-IP.10-0156/25: 1) Pakiet nr 1: Rozbudowa systemu HIS 2) Pakiet nr 2: Rozbudowa systemu RIS/PACS 3) Pakiet nr 3: Rozbudowa systemu LIS
Vorherige Bekanntmachung: 137893-2026
Interne Kennung: 3/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa systemu HIS - Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów dziedzinowych w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku w ramach w ramach projektu: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku nr KPOD.07.03-IP.10-0156/25: 1) Rozbudowa systemu HIS
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Rozbudowa systemu RIS/PACS - Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów dziedzinowych w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku w ramach w ramach projektu: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku nr KPOD.07.03-IP.10-0156/25: Rozbudowa systemu RIS/PACS
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Rozbudowa systemu LIS - Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów dziedzinowych w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku w ramach w ramach projektu: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku nr KPOD.07.03-IP.10-0156/25: Rozbudowa systemu LIS
Interne Kennung: Część III