See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie uitvoerende partijen Nieuwbouw Vlietland College, Leiden
Beschreibung: Stichting voor Voortgezet Onderwijs op Interconfessionele Grondslag is voornemens een overeenkomst aan te gaan voor de realisatie van de nieuwbouw van een mavo, havo en vwo (atheneum) inclusief 3 gymzalen voor circa 1.000 leerlingen van 8.552 m² bruto vloeroppervlak (bvo). 8552 m2
Interne Kennung: 1691005
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouwkundige werken
Beschreibung: Het uitvoeren van de bouwkundige werken inclusief terreininrichting, alsmede de coördinatie over perceel 2 en perceel 3 en de overige bij de uitvoering betrokken partijen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Werktuigbouwkundig
Beschreibung: Het uitvoeren van de werktuigbouwkundige installaties.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Elektrotechnische installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van de elektrotechnische installaties
Interne Kennung: 3